Galaxy Watch ve Watch 3 Güncelleme Alacak

Galaxy Watch ve Watch 3 Güncelleme Alacak

Güney Koreli teknoloji firması Samsung; akıllı telefonları ve tabletleriyle ilgi çeken bir marka olsa da farklı teknolojik cihazlara da yöneldiği gözlemlenebiliyor. Giyilebilir teknoloji dünyasında da yer alan Samsung2018 yılından beridir bu çalışmalarını da devam ettiriyor. Galaxy Watch serisiyle akıllı saat piyasasına da atım atmasıyla öne çıkıyor. Geçen yıl da Watch 3 serisini piyasada yer almasını sağlamasıyla etkin bir yer tutuyor. Gelen son haberlere göre de bu iki akıllı saat ürünü için yeni bir güncelleme yayınladığı ifade edildi. Bu güncelleme sayesinde performans ve özellikleri yönünden kayda değer gelişmelerin ortaya çıktığı da ifade ediliyor.

Samsung merkezli Galaxy Watch ve Watch 3 akıllı saatlerine gelen güncelleme şu anda sadece Güney Kore’de var olan cihazlar için kullanılabilir halde yer alıyor. İlerleyen zamanlarda da ABD, Kanada, Hindistan  ve Çin’de de etkin oluyor. İlerleyen zamanlarda herhangi bir hata olmaması halinde Dünya genelindeki tüm akıllı saat ürünlerine bu güncellemenin geleceği ifade ediliyor. Bu sayede de saatlerin daha da kapsamlı bir hal almaları ve etkili bir şekilde çalışmaları durumu da ortaya çıkacağa benziyor. Oldukça kullanışlı olan bu saatlerin yeni özellikleriyle bambaşka bir boyuta taşınacağı da ifade ediliyor. uzun zaman sonra gelen bu güncellemenin Samsung kullanıcılarını memnun edeceği yönünde bir kanı da bulunuyor.

Bu saatlerden kullanan kişilerin belirli aralıklarla cihazlarının güncelleme kısımlarını kontrol etmeleri gerektiği ifade ediliyor. güncellemenin uygulamaya konulmasıyla beraber tüm cihazlarda iyileştirmeler ortaya çıkacağa benziyor. Bu özellikler hakkında genel bir duyuru da Samsung tarafından yapıldı.

Samsung; akıllı saat modelleri olan Galaxy Watch ve Watch 3 hakkındaki güncelleme hakkında konuştu. Mesajlaşma uygulamasının daha da işlevsel hale getirildiği ve kablosuz ağ bağlantısının etkisinin geliştirildiği ifade edildi. Aynı zamanda da sistemin işleyişi ve güvenilirliği konusunda da oldukça etkin bir gelişim içinde oldukları kaydedildi. Bu güncellemenin uzun zaman sonra gelmesinden ötürü yeni özelliklerin meydana çıkması da kaçınılmaz bir durum olarak tabir ediliyor.